Warszawa - ul. Polna 7a
W naszej ofercie m. in. : Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, dostęp do Internetu, dostęp za pomocą kluczy, pokoje dla niepalących, basen, parking, gaśnice, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Możliwe wystawienie faktury, ogrzewanie, szatnia / przebieralnia, sejf, obsługa pokoju, mały basen, klimatyzacja, przechowalnia bagażu, basen, WiFi dostępne w całym obiekcie, całkowity zakaz palenia, toaleta z uchwytami, WiFi, sauna, całodobowa recepcja, monitoring wokół obiektu, pokoje rodzinne, kryty basen, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zjeżdżalnia wodna, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, zaplecze bankietowe / konferencyjne, Płatności bezgotówkowe są możliwe, bezpłatne WiFi, parking w garażu, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, tenis stołowy, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, czujnik dymu, udogodnienia dla niepełnosprawnych, wysoka toaleta, parking dla osób niepełnosprawnych, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, kryty basen (czynny przez cały rok), Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, faks / ksero, prywatny parking, basen dla dzieci, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, codzienne sprzątanie, parking na miejscu, brodzik, łaźnia turecka / parowa, centrum biznesowe, łaźnia parowa, całodobowa ochrona, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Zgodnie z rządowymi wytycznymi dotyczącymi minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa (COVID-19) w okresie obowiązywania tych wytycznych ten obiekt może akceptować rezerwacje tylko od kluczowych pracownikówpodróżujących dysponujących specjalnym pozwoleniem, którzy przedstawią odpowiedni dowód po przyjeździe. Jeśli taki dowód nie zostanie przedstawiony, rezerwacja zostanie odwołana po przyjeździe. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. Ze względu na koronawirusa (COVID-19) upewnij się, że rezerwujesz ten obiekt zgodnie z wytycznymi władz lokalnych w miejscu docelowym, w tym między innymi dotyczącymi celu podróży i maksymalnego dozwolonego rozmiaru grupy. Swimming pool #1: nieczynne od nd. 09 kwi. 2023 do nd. 09 kwi. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od pon. 10 kwi. 2023 do pon. 10 kwi. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od pon. 01 maj 2023 do śr. 03 maj 2023 Swimming pool #1: nieczynne od nd. 28 maj 2023 do nd. 28 maj 2023 Swimming pool #1: nieczynne od czw. 08 cze. 2023 do czw. 08 cze. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od wt. 01 sie. 2023 do pon. 21 sie. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od śr. 01 lis. 2023 do śr. 01 lis. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od sob. 11 lis. 2023 do sob. 11 lis. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od pon. 25 gru. 2023 do wt. 26 gru. 2023 Swimming pool #1: nieczynne od nd. 31 gru. 2023 do pon. 01 sty. 2024 Sauna jest nieczynna od nd. 09 kwi. 2023 do nd. 09 kwi. 2023 Sauna jest nieczynna od pon. 10 kwi. 2023 do pon. 10 kwi. 2023 Sauna jest nieczynna od pon. 01 maj 2023 do śr. 03 maj 2023 Sauna jest nieczynna od nd. 28 maj 2023 do nd. 28 maj 2023 Sauna jest nieczynna od czw. 08 cze. 2023 do czw. 08 cze. 2023 Sauna jest nieczynna od wt. 01 sie. 2023 do pon. 21 sie. 2023 Sauna jest nieczynna od śr. 01 lis. 2023 do śr. 01 lis. 2023 Sauna jest nieczynna od sob. 11 lis. 2023 do sob. 11 lis. 2023 Sauna jest nieczynna od pon. 25 gru. 2023 do wt. 26 gru. 2023 Sauna jest nieczynna od nd. 31 gru. 2023 do pon. 01 sty. 2024Dostępne pokoje:
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami 2 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne - 10 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (3 łóżka pojedyncze - 14 mkw);
Rodzinny 4 osobowy (4 łóżka pojedyncze - 18 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Warszawa - OSiR Polna, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
BG.231760